Site Ekle, Link Ekle, Backlink ekle, pagerank toplist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Site EklePortalAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yaponline
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Menü
 Portal
 Ana Sayfa
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Anahtar-kelime
2011 Çağla

Tuba Büyüküstün

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 10:18 pm

Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı. 2004 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizideki Zarife rolüyle büyük çıkış yakaladı. Aynı yıl Cemal Şan'ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler'le başrolü paylaştı. 2005'de yine Çağan Irmak'ın yönettiği Babam ve Oğlum adlı filmde Sadık'ın karısını oynadı.

Dizi ve Filmleri
Aşk Yolu (2006)
Babam ve Oğlum (2005)
Ihlamurlar Altında (2006) Filiz
Çemberimde Gül Oya (2004) Zarife
Gülizar (2004) Gülizar
Sultan Makamı (2004) Zarife
https://gruphepsi1.1forum.biz
Oğuzhan&Cemre

Tuba Büyüküstün Empty
MesajKonu: Geri: Tuba Büyüküstün   Tuba Büyüküstün Icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 6:23 pm

saol

Tuba Büyüküstün
1 sayfadaki 1 sayfası